Részletes keresés

Összehasonlítási lista - 0 hirdetés

Nincs hirdetés a listában

Galéria nézet ·  Lista nézet

Családi Házak, Garzon, Társasházak, Lépcsőházak, Szobák,Takaritását vállalom!

2700Ft
Feladva Mar 18, 2024  Takarítás

Családi Házak, Garzon, Társasházak, Lépcsőházak, Szobák,takaritását vállalom Egerben! Keress bizalommal a megadott telefonszámon! 2700Ft/Óra +36301389398

Összehasonlítás    Ajánlás  Kedvencekhez ad  Részletek   Kapcsolat

Takarítás

Feladva Nov 23, 2023  Takarítás

Családi házak, lakások nagytakarítását vállalom.

Megváltozott munkaképességű takarító munkatársakat keresünk Egerben

Feladva Apr 04, 2023  Takarítás

Elsősorban intézményi területre keresünk takarító kollgákat, termek és irodák, illetve kiszolgáló helysiégek takarítására. Ezen kívül irodai és üzemi területeken is van lehetősé

Eger

Feladva Jul 06, 2022  Takarítás

MUNKALEHETŐSÉG! Egerben keresek rendszeres iroda takarításra hölgyet. Nyugdíjasok jelentkezését is várom. Érdeklődés esetén kérem adja meg telefonos elérhetőségét kérek, hogy v

Kisegítő és takarító állás

Feladva Mar 10, 2021  Takarítás

Ostoros KözségiÖnkormányzat kisegítő és takarító munkatársat keres postázás, kézbesítés, adminisztrációs, nyilvántartási feladatok ellátása, az önkormányzat tulajdonában lévő

EGER

Feladva Sep 29, 2020  Takarítás

Társasház takarításához keresek takaritónőt Egri, Kertész úti társasházhoz. 5-ös busz nyomvonalán. Reggel 6:00-9:00 óra közötti elfoglaltsággal. Érdeklődni 06209885220 telefonszámo

Tobroco Machinery Kft.

130000Ft
Feladva Jun 30, 2020  Takarítás

Határozatlan idejű szerződéssel takarítót keresünk délutáni munkavégzésre, napi 4 órában. Jelentkezését önéletrajz elküldésével a z.szalkai@tobroco.hu email címre várjuk.

Egri ipari területre takarítókat keresünk

Feladva Apr 09, 2020  Takarítás

Egri ipari területre keresünk teljes munkaidőben gépi takarítókat három műszakban, illetve takarítónőket egy műszakos munkarendben. Érdeklődni a 06-30/ 259-1426-os telefonszámon lehet.

Hotel Cascade Resort & Spa Demjén

Feladva Nov 18, 2019  Takarítás

Fiatalos, lendületes csapatunkba szobalányokat és mosodai dolgozót keresünk, Demjénbe! Elvárások: Te vagy a mi emberünk, amennyiben igényes vagy a munkádra és önmagadra, megbízha

Takarítást vállalok

Feladva May 18, 2019  Takarítás

Takarítást, vasalást vállalok Egerben és környékén. Egyébjellegű tevékenység kizárva. 06203848912

Eger

Feladva Jan 08, 2019  Takarítás

Takarítást,bejárónői- házvezetőnői állást keresek heti 2-3 alkalommal,:8 és 15óra között!!!! Családoknál,vagy időseknél... Tel: 06-30-884-7553

Egri székhelyű cég megváltozott munkaképességű, részmunkaidős takarító kollégát keres

Feladva Sep 26, 2017  Takarítás

Feladatok: Intézményi és irodai takarítás Elvárások: Aktív megváltozott munkaképesség 1-2 év takarítói tapasztalat Nagyfokú önállóság, problémamegoldó képesség, megbízh

Housekeeping vezető

Feladva Jul 11, 2017  Vendéglátás

Feladatok: • Felügyeli a Housekeeping napi működését, megalkotja a szabályokat és sztenderdeket a releváns területeken • Felügyeli szoba-takarítási munkálatait, a közös h