Részletes keresés

Összehasonlítási lista - 0 hirdetés

Nincs hirdetés a listában

Galéria nézet ·  Lista nézet

Gépkocsivezetőt keresünk!

Feladva Jan 06, 2019  Szakmunka

C,E kategoríás jogositvánnyal rendelkező gépkocsivezetőket keresünk,kiemelt bérezéssel,Nográd és Heves megyéből.Érdeklődni:06309859545,06304025890 Email:gabriella810824@gmail.com

Összehasonlítás    Ajánlás  Kedvencekhez ad  Részletek   Kapcsolat

Szakács állás

Feladva Sep 25, 2018  Szakmunka

A recski Gesztenyés Idősek Otthonába (3245 Recsk, Ércbánya ltp. 3.) szakácsot keresünk. Az önéletrajzokat a fenti címre, ill. a következő email címre várjuk: gesztenyesotthon@gmail.com

Részmunkaidős megváltozott munkaképességű takarító

Feladva Nov 16, 2017  Szakmunka

Egri székhelyű cég megváltozott munkaképességű, részmunkaidős takarító kollégát keres Feladatok:  Intézményi és irodai takarítás Elvárások:  Aktív megválto

Egri székhelyű cég megváltozott munkaképességű, részmunkaidős takarító kollégát keres

Feladva Sep 26, 2017  Takarítás

Feladatok: Intézményi és irodai takarítás Elvárások: Aktív megváltozott munkaképesség 1-2 év takarítói tapasztalat Nagyfokú önállóság, problémamegoldó képesség, megbízh

Housekeeping vezető

Feladva Jul 11, 2017  Vendéglátás

Feladatok: • Felügyeli a Housekeeping napi működését, megalkotja a szabályokat és sztenderdeket a releváns területeken • Felügyeli szoba-takarítási munkálatait, a közös h

Jogosítvánnyal rendelkező lakatost keresek!

Feladva May 22, 2017  Szakmunka

Jogosítvánnyal rendelkező lakatost keresek hosszútávú győri munkavégzésre! Jelentkezni kizárólag hétköznapokon, az alábbi telefonszámon: 06 70/628-7069

Szobafestő-mázoló

Feladva Jan 19, 2017  Betanított és fizikai munka

Szobafestő-mázoló szakmunkást keresek, azonnali kezdéssel Egerben.